LOADING
Culture Code: благодійна виставка-аукціон від компанії Proxet та Школи сучасного мистецтва

Culture Code: благодійна виставка-аукціон від компанії Proxet та Школи сучасного мистецтва

Culture Code:

благодійна виставка-аукціон від компанії Proxet та Школи сучасного мистецтва (Київ, 9-10 жовтня)

Proxet разом з партнером Школою сучасного мистецтва запускає проект Proxet Art Gallery. На два дні (9 та 10 жовтня) офіс технологічної компанії перетвориться на арт-галерею, де буде виставлена експозиція “Culture Code” — роботи близько 30 сучасних українських митців. І ми з радістю запрошуємо спеціалістів IT-компаній до нашої Proxet Art Gallery. 

 

За допомогою проекту спробуємо дізнатися, чи мають IT-спеціалісти цікавість до культури, зокрема, сучасного українського мистецтва. А також розвінчати стереотип про представників технічної спеціальності, — які начебто не цікавляться естетикою і мистецтвом, не розбираються в соціокультурних трендах, а захоплюються лише «залізом» та софтом.


Ми знаємо, що це зовсім не так. Люди, що працюють в сфері IT, мають різносторонній світогляд, наполегливо прокачують софт скіли, розвивають емоційний інтелект. І дуже часто розуміються на прекрасному. Виставка сучасного мистецтва — можливість поглибити свої знання у сфері контемпорарі й отримати новий досвід його сприйняття.

 

 

 

Крім самої виставки, на гостей заходу чекає:

 • кураторська екскурсія з поясненнями від мистецтвознавців,
 • знайомство з авторами робіт,
 • а також дійство, яке багато хто спостерігав лише на кіноекранах — справжній аукціон!

Беручи участь в аукціоні і купуючи роботу, яка вам сподобалася, ви підтримуєте сучасне українське мистецтво. 

ЧАСТИНУ КОШТІВ, ЗІБРАНИХ З АУКЦІОНУ, МИ ПЕРЕДАМО НА РОЗВИТОК ПРОЕКТУ MY CONTEMPORARY ART, ЯКИЙ ПОПУЛЯРИЗУЄ НОВІТНЄ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО СЕРЕД ШИРОКОГО ЗАГАЛУ.

 

Підтримка мистецького руху в нашій країні — одна з цілей проекту Proxet Art Gallery. Інша — розширити уявлення про сучасний мистецький контекст з аудиторією, яка звикла регулярно мати справу з кодом програмування і набагато рідше — з кодом культурним.


Для IT-спеціалістів виставка “Culture Code” — можливість отримати незвичний досвід споглядання й розшифрування такого коду. Що вже казати про участь в аукціоні з торгами — драйвове дійство, що не залишить байдужим жодного з гостей!

 

Запрошуємо на офіційне відкриття Proxet Art Gallery 9 жовтня о 15:00. 

На вас чекають:

 • Welcome drinks, як це класично відбувається на відкритті галерейної експозиції;
 • Кураторська екскурсія від мистецтвознавців (початок о 16:00);
 • Знайомство та спілкування з авторами робіт і колегами по галузі;
 • Благодійний аукціон та можливість стати власником одного (або декількох!) експонатів виставки (старт аукціону о 17:00);
 • Продовжимо вечіркою у форматі нетворкінгу зі спеціальними DJ-сетами.

ДЛЯ УЧАСТІ В ПЕРШОМУ ВИСТАВКОВОМУ ДНІ PROXET ART GALLERY ОБОВ’ЯЗКОВОЮ Є РЕЄСТРАЦІЯ. КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА ЗАДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ЗНАХОДЖЕННЯ ГОСТЕЙ У ПРОСТОРІ ГАЛЕРЕЇ. ТОЖ ПРОСИМО ВАС ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ НИЖЧЕ.

 

де і коли?

9 жовтня о 15:00 зустрічаємось на святкове відкриття Proxet Art Gallery. 

10 жовтня — експозиція відчинена з 12:00 до 18:00 у виставковому режимі.  

Київ, Гончарна 2, офіс Proxet

До зустрічі!

  * Participation in the event is free and the number of places in the offline format is limited. After registration, please refer to the email you receive for instructions on whether to attend in-person or online.

  Stand with Ukraine

  We stand with our friends and colleagues during this struggle for their freedom and independence—and lives, above all. To support Ukraine in its direst hours, visit this page.