LOADING
MeetUp Tonight: Proxet JavaScript | UA

MeetUp Tonight: Proxet JavaScript | UA

MeetUp Tonight:

Proxet JavaScript

Після довгої паузи ми нарешті повертаємося з неймовірними новинами: наші зустрічі у форматі MeetUp Tonight повертаються!

Цього разу ми зустрічаємося 15 липня на мітапi, присвяченому Javascript.

 

Спікери Proxet JavaScript Meetup:

Евген Кожура

Senior Frontend Engineer @Proxet

Виступить з доповіддю на тему «Real-time UI updates without pressure».

Розгляньмо такий сценарій: серверний додаток постійно обробляє якісь дані, а клієнтський додаток отримує повідомлення про обробку в режимі реального часу та оновлює інтерфейс користувача.
Але такі оновлення інтерфейсу в реальному часі іноді можуть бути болючими. Навіть в простих випадках ви, ймовірно, зіткнетеся з неприємними проблемами. Наприклад, з’єднання з сервером розривається і поки воно відновлюється, клієнт втрачає оновлення. Або потік оновлень з сервера викликає так званий зворотний тиск (або backpressure). У своїй доповіді Женя розповість про те, чого очікувати від такого сценарію і як вирішити деякі з цих проблем.

Андрій Шумада

Team Lead @Walkme/Ciklum

Виступить з темою «Autotesting frontend with JS: from 0 to hero».

Кожен продукт перед випуском потрібно тестувати, і фронтенд додатки тут не є виключенням. З ростом проєкту ручне тестування стає дедалі менш ефективним і більш часозатратним. Тут на допомогу приходять автотести, скрипти, які в автоматичному режимі “проклацають” ваш сайт та виявлять непрацюючий функціонал. Про те, як це зробити, Андрій і буде говорити з вами під час своєї доповіді. Вас чекає як і теорія по написанню тестів на фронтенді, так і практична частина, де спікер покаже, як це реалізувати в коді.

Матеріали доповідей розраховані на спеціалістів рівнів Middle та Senior.

 

де і коли?

Зустрічаємось 15 липня (четвер) о 19:00 за адресою:

Київ, Ямська 35, офіс Proxet

Хочемо також зазначити, що формат нашої зустрічі буде змішаним: частину учасників ми чекаємо оффлайн (так-так, це буде жива зустрі в тісному колі однодумців), всіх інших ми будемо страшенно раді бачити на нашій онлайн трансляціі у Zoom.

 

Зацікавлені?

Перші 25 участників, що пройуть реєстрацію, запрошуються на оффлайн формат зустрічі. Решті участників надійде лист із посиланням на зустріч у Zoom. На оффлайн учасників після мітапу чекає Pizza & Beer нетворкінг. Чекаємо на вас!

    * Участь у нашому івенті безкоштовна і кількість місць обмежена. Тому організатор залишає за собою право відхилити вашу реєстрацію. Відповідь по результатам реєстраціі надійде у листі.

    Stand with Ukraine

    We stand with our friends and colleagues during this struggle for their freedom and independence—and lives, above all. To support Ukraine in its direst hours, visit this page.