LOADING
MeetUp Tonight: Proxet JavaScript | UA

MeetUp Tonight: Proxet JavaScript | UA

MeetUp Tonight:

Proxet JavaScript

Після довгої паузи ми нарешті повертаємося з неймовірними новинами: наші зустрічі у форматі MeetUp Tonight повертаються!

Цього разу ми зустрічаємося 15 липня на мітапi, присвяченому Javascript.

 

Спікери Proxet JavaScript Meetup:

Евген Кожура

Senior Frontend Engineer @Proxet

Виступить з доповіддю на тему «Real-time UI updates without pressure».

Розгляньмо такий сценарій: серверний додаток постійно обробляє якісь дані, а клієнтський додаток отримує повідомлення про обробку в режимі реального часу та оновлює інтерфейс користувача.
Але такі оновлення інтерфейсу в реальному часі іноді можуть бути болючими. Навіть в простих випадках ви, ймовірно, зіткнетеся з неприємними проблемами. Наприклад, з’єднання з сервером розривається і поки воно відновлюється, клієнт втрачає оновлення. Або потік оновлень з сервера викликає так званий зворотний тиск (або backpressure). У своїй доповіді Женя розповість про те, чого очікувати від такого сценарію і як вирішити деякі з цих проблем.

Андрій Шумада

Team Lead @Walkme/Ciklum

Виступить з темою «Autotesting frontend with JS: from 0 to hero».

Кожен продукт перед випуском потрібно тестувати, і фронтенд додатки тут не є виключенням. З ростом проєкту ручне тестування стає дедалі менш ефективним і більш часозатратним. Тут на допомогу приходять автотести, скрипти, які в автоматичному режимі “проклацають” ваш сайт та виявлять непрацюючий функціонал. Про те, як це зробити, Андрій і буде говорити з вами під час своєї доповіді. Вас чекає як і теорія по написанню тестів на фронтенді, так і практична частина, де спікер покаже, як це реалізувати в коді.

Матеріали доповідей розраховані на спеціалістів рівнів Middle та Senior.

 

де і коли?

Зустрічаємось 15 липня (четвер) о 19:00 за адресою:

Київ, Ямська 35, офіс Proxet

Хочемо також зазначити, що формат нашої зустрічі буде змішаним: частину учасників ми чекаємо оффлайн (так-так, це буде жива зустрі в тісному колі однодумців), всіх інших ми будемо страшенно раді бачити на нашій онлайн трансляціі у Zoom.

 

Зацікавлені?

Перші 25 участників, що пройуть реєстрацію, запрошуються на оффлайн формат зустрічі. Решті участників надійде лист із посиланням на зустріч у Zoom. На оффлайн учасників після мітапу чекає Pizza & Beer нетворкінг. Чекаємо на вас!

* Участь у нашому івенті безкоштовна і кількість місць обмежена. Тому організатор залишає за собою право відхилити вашу реєстрацію. Відповідь по результатам реєстраціі надійде у листі.